Strateji Oyunu MineFight
Madenyum

İnternetin bir ihtiyaç olmaktan çıkarak milyarlarca insanın aynı anda çeşitli aktivitelerde bulunmasını sağlayan bir ortam olduğunu hatırlatmak gerekmektedir. İnternet dünyasının, internet oyuncularını doğurduğu da kuşkusuz gerçekler arasında yer almaktadır. İnsanoğlunun doğasında yer alan savaşma duygusu, en iyi olma hedefiyle birleşerek diğerlerine meydan okumayı beraberinde getirmektedir.

Arama motorlarında en çok arananlar arasında yer alan “savaş oyun” kelimesi de savaş oyunlarına gösterilen ilginin açık bir göstergesidir. Bilgisayar başında savaşı kazanmak için sabahlayan milyonlarca insan, içindeki kahramanı ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Eşit şartlarda başlayan mücadele de galip gelmek için çeşitli stratejiler kullanan oyuncular daha fazla kişiyi alt etmek için çabalamaktadırlar. Strateji oyun anlayışı, oyunlarda çeşitli taktiklerle rakiplerine karşı üstünlük sağlama çabasını ifade etmektedir.

Online oyun severlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Eşit şartlarda başlayan bir mücadeleye katılmak belki de eşitsizliklerle dolu bir hayatın dışa vurumu olarak düşünebilir. Çeşitli kaynakları doğru değerlerde doğru yerde ve doğru zamanda kullanarak en başarılı hamleye yapmak her oyuncunun hedefi arasında yer almaktadır.

Savaş oyun dünyasının en önemli temaları arasında yer almaktadır. Savaşmanın ve bir başkasına üstünlük kurmanın verdiği hazzı yaşamak isteyen oyuncular online oyunlara büyük ilgi göstermektedir. Savaş oyunteknolojisinde gerçekçi grafikler ayrıca düşünülmüş gerçekçi detaylar sayesinde vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Savaş oyun larını daha çekici hale getiren şey ise, karşınızda mücadele ettiğinin kişinin gerçek bir kullanıcı olmasıdır. Hatta bu kullanıcının farklı bir ülkeden olması savaş oyunlarının çekiciliğini arttırmaktadır. Gerçek bir oyuncuya karşı mücadele vermek, ondan daha başarılı bir strateji uygulamak bu savaşın gerçek galibini ortaya çıkaracaktır. Rakibinizden daha iyi durumda olmak için sabah akşam demeden çalışarak onu haritadan silecek güce ulaşmayı hedefleyebilirsiniz.

Savaş stratejisi denilen kavramı bu oyunda siz belirleyeceksiniz. Hangi strateji ile savaşa katılacağınız sizin elinizde. Gerçekleri aratmayan sahneler sayesinde oyun içerisinde kaybolacaksınız.

Herhangi bir yükleme veya kurulum gerektirmemesi, Browser üzerinden oynanması ise, çalışan bir internet bağlantısının tüm dünyaya meydan okumanıza yeteceğini akıllardan çıkarmıyor. Başarılı stratejiler her zaman başarılı sonuçlar doğuracaktır. Kimin daha iyi olduğunu ispatlamak için, doğru yerdesin. Oyunlar arasındaki savaşı Minefight kazandı, oyuncular arasında savaşı kazanmak için hadi başla !

Ana Sayfa | Strateji Oyunu | Savaş Oyunu | Oyun Kuralları | Hizmet Sözleşmesi | Gizlilik Bildirimi | PowerPack | İletişim